Čížkrajické stránky

Kalendář

Bára (Alaja Fahave)

Bára a výstavy

S Bárou jsme se zúčastnili zatím jen svodu mladých v Jihlavě a dvou klubových výstav – jedné na Konopišti, druhé v Jihlavě. Na obou posuzoval francouzský posuzovatel, tj. ze země původu, což mi přišlo zajímavé. O moc víc výstav ale neplánujeme, moc nás to nebaví. Člověk celý den čeká na svoji chvilku v kruhu, kde mu zkritizují mazlíka a jede se domů .

Posudek ze svodu (15. 10. 2006): Posuzovatel Ing. L. Jančík

Osmiměsíční fena, standardní hlava, nůžkový skus, plnochrupá, tmavé oko, složené ucho, kratší krk, výrazná bedra, standardní ocas, kor. hrudník, trochu volný loket, vzadu vytáčí tlapy, kratší stehenní kost, slabší maska. Paspárky oba volné. Svod splnila.

Posudek z KV na Konopišti (13. 5. 2007): Posuzovatel G. Armatol (Francie), třída mladých

Kompletní nůžkový skus, výborné oko, trochu menší, ještě nehotový vzhled, musí se vyvinout, výborné zaúhlení vpředu i vzadu, celkem je dobrá, srst a pálení výborné, výborný pohyb. Celková známka velmi dobrá s poukázáním na to, že ještě není hotová.

Posudek z KV v Jihlavě (14. 6. 2008): Rozhodčí J. Kerfrieden (Francie), třída otevřená

Úplný nůžkový skus, linie hlavy výborná, oko výborné, krk výborný, hruď výborná, přední nohy ještě výborné – rovné postavení, bedra výborná, zadní nohy výborné, záď výborná, panardismus 1,5, výborný a pravidelný pohyb, srst a podsada výborná. Celková známka výborná.

Z posudků je jasně vidět, že nám Bára roste do krásy 

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.